eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Grupa Waryński: biurowiec EQlibrium z pozwoleniem na budowę

Grupa Waryński: biurowiec EQlibrium z pozwoleniem na budowę

2014-07-09 13:38

Grupa Waryński: biurowiec EQlibrium z pozwoleniem na budowę

Biurowiec EQlibrium © fot. mat. prasowe

Na warszawskiej Woli, u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona, powstanie biurowiec Eqlibrium w ramach inwestycji realizowanej przez Grupę Waryński. Będzie to nowoczesny obiekt biurowy klasy A, w którym znajdzie się łącznie 9 878 m kw. powierzchni komercyjnej oraz 113 miejsc parkingowych. Początek budowy biurowca EQlibrium zaplanowano na III kw. 2014 r.
EQlibrium to pierwszy w pełni samodzielnie realizowany projekt deweloperski Grupy Waryński. Nowoczesny biurowiec w standardzie technicznym klasy A składał się będzie z dwóch połączonych brył – jedenasto- i sześciokondygnacyjnej, oferując łącznie 9 878 m kw. powierzchni biurowej i usługowej oraz dwie kondygnacje podziemne ze 113 miejscami parkingowymi. W budynku zostaną zastosowane nowoczesne rozwiązania techniczne, m.in. elewacja o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej, system BMS oraz energooszczędne oświetlenie. Obiekt będzie posiadał certyfikat BREEAM very good.

fot. mat. prasowe

Biurowiec EQlibrium

Nowoczesny biurowiec w standardzie technicznym klasy A składał się będzie z dwóch połączonych brył – jedenasto- i sześciokondygnacyjnej


Jarosław Jankowski, Prezes Zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa podkreśla, że ogromnym atutem obiektu jest jego lokalizacja w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy, położonej w sąsiedztwie centrum miasta.
Projekt biurowca przygotowała pracownia S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o., komercjalizacją budynku zajmie się firma JLL.


Zobacz także


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.