eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › NEC L102W - kompaktowy projektor LED dla biznesu

NEC L102W - kompaktowy projektor LED dla biznesu

2014-04-16 10:01

NEC L102W - kompaktowy projektor LED dla biznesu

Projektor NEC L102W © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

NEC Display Solutions wprowadza do sprzedaży projektor NEC L102W LED. To kompaktowy projektor LED przeznaczony do mobilnej pracy, prowadzenia spotkań i prezentacji w niewielkich salach konferencyjnych. Projektor waży 1,4 kg i dysponuje jasnością 1000 ANSI lumenów oraz kontrastem 10000:1.
Stylowa obudowa projektora pasuje do każdego nowoczesnego biura, a kompaktowe rozmiary i niewielka waga pozwalają na umieszczenie go wszędzie tam, gdzie będzie to wymagane. Funkcjonalność projektora mają zapewnić uniwersalne możliwości połączeniowe, wbudowane funkcje multimedialne, przeglądarka dokumentów biurowych oraz możliwość prowadzenia bezprzewodowych prezentacji prosto z telefonu lub tabletu.

fot. mat. prasowe

NEC L102W z góry

Różne rodzaje pamięci masowej (USB, karta pamięci SD i 1GB pamięci wewnętrznej) oraz złącza (w tym HDMi) sprawiają, że prowadzenie prezentacji bez komputera staje się prostsze.


Jasność 1000 ANSI lumenów i kontrast 10000:1 są idealne do ekranu o rozmiarze 65” w normalnych biurowych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu projektor nadaje się do spotkań dla 3-4 osób. Różne rodzaje pamięci masowej (USB, karta pamięci SD i 1GB pamięci wewnętrznej) oraz złącza (w tym HDMi) sprawiają, że prowadzenie prezentacji bez komputera staje się prostsze. Dzięki obsłudze plików PDF, różnych formatów obrazu, wideo i dźwięku, jak również większości dokumentów Office, prezentacja polega na prostym skopiowaniu plików na jeden z dostępnych nośników i wyświetleniu ich na ekranie. Projektor L102W LED jest nawet przygotowany do projekcji 3D i posiada wyjście audio do podłączenia zewnętrznych głośników w razie potrzeby.

fot. mat. prasowe

NEC L102W - gniazda

Możliwość prowadzenia bezprzewodowych prezentacji prosto z telefonu lub tabletu gwarantują maksymalną funkcjonalność urządzenia.


Użytkownicy, którzy chcieliby wprowadzić do swoich spotkań i prezentacji element interaktywności, kupując nowy projektor NEC będą mogli do 31.05.2014 pobrać darmową licencję DisplayNote Presenter. Umożliwia ona uruchamianie dwóch sesji DisplayNote jednocześnie, pozwalając na łatwe udostępnianie treści, robienie notatek i współpracę.

fot. mat. prasowe

Projektor NEC L102W

Jasność 1000 ANSI lumenów i kontrast 10000:1 są idealne do ekranu o rozmiarze 65” w normalnych biurowych warunkach oświetleniowych.


Projektor NEC L102W LED po raz pierwszy został zaprezentowany na targach ISE 2014 i jest już dostępny na polskim rynku.

fot. mat. prasowe

Biznesowy NEC L102W

Projektor L102W LED jest nawet przygotowany do projekcji 3D i posiada wyjście audio do podłączenia zewnętrznych głośników w razie potrzeby.


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: